Ürünlerimiz tamamen doğal malzemeler kullanılarak %100 el işçiliğiyle kendi atölyemizde üretilmiştir. Ürünlerimiz fabrikasyon olmadığı için malzemenin doğasından ve ustanın el yordamından kaynaklanan ufak farklılıklar olabilir.

DidarArt olarak ürettiğimiz her ürünün arkasında duruyoruz. Ürünlerimiz üretim sonrasında ve gönderim öncesinde defalarca kontrol ediliyor. Fakat yine de herhangi bir sebepten dolayı memnun kalmazsanız 7 gün içerisinde iade edebilirsiniz.

İade veya değişim sebebinizi info@didarart.com adresine mail attıktan sonra tarafınıza bir bilgilendirme maili gönderilecektir.Talebiniz onaylandıktan sonra size iletilen adres bilgilerine ürünü kargolamanız yeterli olacaktır. Kusurlu bir ürün ise kargo masrafları tarafımızca karşılanacaktır. Bunun dışında yollayacağınız ürünün kargo masrafları tarafınıza aittir.

Not: En ufak bir değişim veya kişiselleştirme yapılan ürünler kesinlikle iade alınamamaktadır.

Ürün elimize ulaştıktan sonra kontrol edilip kargo masrafları düşüldükten sonra kredi kartı ile ödeme yaptıysanız 1-5 iş günü içerisinde, banka kartı ile ödeme yaptıysanız 5-15 iş günü içerisinde hesabınıza banka tarafından ödemeniz geri yatırılacaktır.